top of page
Rój pszczół

Pszczoły odgrywają kluczową rolę w zapylaniu roślin, a blisko 80% rodzimych upraw zależy od ich pracy. Wraz z zanikiem pszczół, grozi nam nie tylko upadłość wielu upraw, lecz także zagrożenie dla różnorodności biologicznej. Przywiązujemy się do troski o nasze środowisko i chcemy dzielić się tą wiedzą z innymi. 

Projekt obejmuje kampanię informacyjną w mediach społecznościowych, wizyty w pasiece, podcasty, warsztaty oraz edukacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży. Poprzez atrakcyjną prezentację faktów i wyzwań, zamierzamy rozbudzić zrozumienie i zaangażowanie społeczeństwa w ochronę pszczół i ekosystemu. 

O Projekcie

Nasze wysiłki kierujemy do ogółu społeczeństwa, by każdy mógł poczuć odpowiedzialność za naszą planetę, lecz w szczególności do młodych ludzi, aby zaszczepić w nich wartość troski o przyrodę już od najmłodszych lat. Pragniemy, aby nasza inicjatywa przyczyniła się do tworzenia bardziej świadomej i aktywnej społeczności, gotowej do wspólnego działania na rzecz przyszłości naszego ekosystemu.

4.png

Najbliższe wydarzenie

Wypełnij formularz i razem z Nami wybierz się w podróż do fascynującego świata pszczół. Zapraszamy na wyjazd do Apilandi, Interaktywnego Muzeum Pszczelarskiego

Konkurs

Regulamin

Plakat

Komunikat

O rozstrzygnięciu konkursu

image.png
icons8-finger-50.png
image.png
icons8-finger-50.png
Bez nazwy.png
icons8-finger-50.png
bottom of page