top of page
Rynek_3_128246_Fotopolska-Eu.jpg

Warsztaty

1

Podczas warsztatów "Moja Mała Ojczyzna" uczestnicy nauczą się jak przekłuć motywację do działania w realnie podejmowane inicjatywy. Zapoznają się z metodami zarządzania projektami, z różnymi formami dofinansowania i kwestiami prawnymi, a także podszlifują swoje umiejętności liderskie.

Spotkania

2

Kolejnym etapem projektu będą spotkania, podczas których uczestnicy będą dzielić się swoją wiedzą na temat lokalnej historii. Będzie to również doskonały moment na dzielenie się swoimi kolekcjami zdjęć i materiałów archiwalnych. Zostaną one zdigitalizowane i za zgodą właścicieli udostępnione szerszemu gronu odbiorców. Będzie to jeden z pierwszych kroczków upowszechniających projekt.

SCU_8658.JPG
SCU_8577.JPG
SCU_8678.JPG

Wystawy

3

Ostatnim elementem projektu będzie przeprowadzenie kampanii społecznej oraz stworzenie cyklu wystaw, na które składać się będą wszelkie archiwalne materiały, udostępnione podczas wcześniejszych spotkań. Uczestnicy projektu będą mogli opowiedzieć historie bliskie ich sercu, tym samym wzbogacając lokalne dziedzictwo kulturowe.

wystawa.jpeg

Konferencje

4

Na koniec projektu zorganizujemy 3 konferencje - po jednej w powiecie raciborskim, rybnickim i wodzisławskim - upowszechniające wypracowane rezultaty. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

mapa wersja ostateczna.png

Szczegółowe informacje na temat spotkań, w tym lokalizacje i daty, będą dostępne wkrótce.
Tymczasem zapraszamy do śledzenia strony projektu na 
Facebooku.

bottom of page